OS X Yosemite Developer Preview 4.

0

Apple predstavil po boku novej, v poradí už štvrtej beta verzie operačného systému iOS 8, aj novú Developer Preview verziu OS X Yosemite.

OS X Yosemite Developer Preview 4

V novinke uvidíme napríklad iTunes 12, ktorý dostal aktualizáciu v podobe celkového dizajnového prevedenia OS X Yosemite. Všetko však ostalo na svojom mieste tak ako pred tým, takže vývojárom, ktorí systém testovali aj v doterajších verziách problém robiť rozhodne nebude.

screen-shot-2014-07-21-at-10-19-35-am

iTunes 12 – svetapple.sk

Aj pre bežných používateľov!

Apple plánuje tiež Public Preview verziu, a chce tak uvoľniť svoju testovaciu verziu OS X Yosemite aj bežným používateľom, nie len vývojárom. Spraví tým podobný krok ako konkurenčná spoločnosť Windows, ktorá podobné Public verzie poskytuje už od čias Windows Vista. Podľa všetkých informácií ju Jablková spoločnosť vypustí už tento mesiac (v prípade problémov budúci).

mac-os-x-yosemite-update-desktop-users-deserve-3-970x0

OS X Yosemite bude dostupný aj pre bežných používateĺov! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk