LG predstavilo inteligentné hodinky

0

Už aj spoločnosť LG predstavila svoju verziu inteligentných hodiniek. Tie majú guľatý displej a namierené priamo k svojmu konkurentovi, Motorole 360. Majú na trhu nejakú šancu?

LG G Watch R

To je predpokladaný názov nových hodiniek od LG. Spoločnosť zatiaľ ešte nepredstavila hodinky úplne, no do sveta vypustila svoj oficiálny teaser, vďaka ktorému si vieme o nich vytvoriť aspoň akú takú predstavu. Oficiálne predstavenie bude prebiehať už za týždeň na veľtrhu IFA, ktorý bude v Berlíne. Aj napriek tomu, že ide o relatívne nečakaný krok od tejto spoločnosti, Motorola svoje hodinky stihne predstaviť tesne pred LG, a tak si budú tieto dva produkty na trhu veľmi pekne konkurovať!

lgwatch2a

Nové hodinky od LG ponúknu zrejme množstvo nových funkcií – svetapple.sk

Výbava

Aj napriek tomu, že ide len o hodinky, v dnešnej dobe dokážu výrobcovia naozaj „zázraky“ a tak sa predpokladá, že nové hodinky ponúknu okrúhly Amoled displej, OS Android Wear, výškomer, krokomer a kompas. Hodinky budú môcť zobrazovať pravdepodobne notifikácie zo smartfónu, či upozorňovať na prichádzajúci hovor. Aj keď sa momentálne predpokladá, že Apple neponúkne svoje iWatch tento rok, ale až ten budúci, hodinky by sme mali vidieť od Asusu či HTC, zdá sa teda, že je na čo sa tešiť a trh z inteligentnými hodinkami sa začína pomaly ale isto formovať a rozširovať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk