Motorola začala predávať svoje inteligentné hodinky!

0

Nové hodinky, ktoré predstavila spoločnosť Motorola s označením Moto 360 sa v dnešný deň začínajú predávať. Ponúkajú elegantný dizajn, optimálny výkon a čo je hádam najdôležitejšie, aj priaznivú cenu!

Motorola Moto 360

Motorola zahájila dnes predaj nových hodiniek, ktoré poznáme pod označením Moto 360. Tie fungujú na základe platformy Android Wear a všetko obsluhujete pomocou 1,65″ okrúhleho  displeja s vysokým rozlíšením. Ten dokáže zobrazovať napríklad prichádzajúce sms správy či notifikácie, ktoré prichádzajú priamo z vášho smartfónu. Hodinky sa dajú zakúpiť spolu s koženým remienkom no neskôr bude dostupná aj verzia s kovovým. Moto 360 obsahujú okrem iného aj senzor srdečného tepu, či krokomer, vďaka ktorému ich budete môcť využívať aj na šport.

p9040188-1

Nové hodinky budú vhodné aj na šport! – svetapple.sk

Cena

Teraz sme sa však dostali k veľmi dôležitej téme, ktorou je samotná cena. Tá má byť totiž veľmi príjemná a hodinky budú vďaka nej dostupné pre väčšie množstvo ľudí. Za inteligentné hodinky Motorola Moto 360 v prevedení s koženým remienkom totiž zaplatíte 250$. Síce ešte nie je dostupná, no čoskoro príde aj verzia s kovovým remienkom, ktorá bude stáť 300$. Aj napriek tomu, že sa momentálne predávajú len pre USA, Motorola alebo lepšie povedané Google sľubuje, že sa už čoskoro rozšíria  do celého sveta.

p9040062-1

Hodinky sú ponúkané za veľmi prívetivú cenu – svetapple.sk

p9040194-1 2f0a8454-1 p9040160-1

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk