Paródia od spoločnosti IKEA na iPad!

0

Dnešná správa je veľmi zaujímavá! Akú má súvislosť spoločnosť, ktorá roky vyrába nábytok so spoločnosťou, ktorá roky vyrába elektroniku?  Absolútne nič, no IKEA sa rozhodla, že Apple naparoduje, aby si získala pozornosť celého sveta. A čo je najlepšie? Podarilo sa jej to!

Reklama

Švédska nábytkárska spoločnosť IKEA sa rozhodla, že svoju reklamu posunie o nejaký ten level smerom hore. Využila totiž popularitu známej soločnosti, ktorá sa preslávila najmä svojimi zariadeniami, ktoré disponujú nakúsnutým jabĺčkom na zadnej strane. Konkrétne si vzali príklad od iPadu a rozhodli sa, že ich katalóg budú propagovať rovnakým štýlom. Okrem toho, že vo Švédsku pripravili naozaj zábavnú reklamu, za zmienku stojí aj relatívne zábavné balenie, ktoré je rovnaké ako v prípade iPadu. Hold, zdá sa, že kreativita nemá hraníc!


About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk