Apple opäť potvrdilo, že je majstrom reklamy!

0

Apple je firma, ktorá sa na svete prezentuje nielen vďaka svojim produktom, ale aj vďaka výnimočným reklamám, ktorých za rok vyjde hneď niekoľko. Sú to buď veľmi zaujímavé marketingové kampane alebo samotné videá, ktoré sa v Spojených štátoch dostávajú aj do televízie. Dnes ti ukážeme fantastický spot, ktorý propaguje nálepky v iMessage. Je kreatívny a jednoduchý, je skrátka taký od Apple!

Reklama

Nie je asi veľa takých reklám, o ktorých sa oplatí v dnešnej dobe písať. Väčšina z toho, čo nás obklopuje je otravné, nudné a nezaujímavé. Na to, aby bola dobrá reklama, musí nás niečim osloviť, musí byť skrátka niečim zaujímavá a výnimočná.

Priznajme si, že ani každá jedna reklama od Apple nespĺňa tento štandard a niektoré, hoci majú vtip, sú stále len reklamami. Potom tu máme ale aj svetlé chvíľky ako je aj táto. Reklama na iMessage, respektíve na nálepky, ktoré sa nachádzajú v tejto službe je jednoducho fresh a človeka zaujme a zabaví.

Takto sa má skrátka robiť marketing. Pozri si pod týmto textom aj samotné video a budeme radi, keď sa k nemu vyjadríš formou komentárov buď tu alebo na našom Facebooku.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk