60 000 $ za Apple Watch? Áno!

0

Hodinky Apple Watch sú prvými „inteligentnými“ hodinkami od Jablkovej spoločnosti. Apple tým predstavil úplne nový produkt a už podľa prvých vyhlásení analytikov zďaleka nebude tým najlacnejším. Veď základná edícia Sport začína na cene 359 $, čo značí, že ostatné dve edície budú výrazne drahšie!

60 000 $ za Apple Watch? Nie, to nie je vtip!

Aj napriek tomu, že sa nejedná o hodinky upravené Applom ale Yvanom Arpom, ide o celkom slušnú čiastku za spotrebnú elektroniiku, ktorá bude na trhu možno rok či dva, kým ju nahradí nástupca. Sú však ľudia, ktorým to je ukradnuté a na svojej ruke chcú mať hodinky od Apple, pri ktorých sa môžu v dobrej spoločnosti pochváliť, že za ne zaplatili toľko, ako za bazárové Bentley Continental GT!

660x734xyvan-arpa-pine-apple-gold-diamonds-apple-watch-3

Yvan má veľké plány

Mnohí luxusný predajcovia hodiniek počítajú, že na Apple Watch ponúknu vlastné, exkluzívne náramky, vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov. Yvan Arpa má však omnoho väčšie ambície a luxusným hodinkám chce dodať „šmrnc“ aj tým, že upraví šasi hodiniek. Podľa jeho návrhov by mohlo byť hranaté a ponúkať veľké množstvo diamantových kryštálikov. Neviem, ako na vás, no na mňa to pôsobí naozaj exkluzívnejšie, ako dizajn od Apple. Avšak radšej si odpustím 59 000 $ a kúpim si niečo rozumnejšie spolu s Apple Watch Edition. Pokiaľ by tu však bol predsa len záujem, objednávať bude možné hneď po začatí predaja hodiniek.

660x823xyvan-arpa-pine-apple-gold-diamonds-apple-watch-4

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk