Apple Campus 2 rastie ako z vody!

0
Apple Campus 2 -svetapple.sk

Spoločnosť Apple stavia svoje nové sídlo, ktoré sa nachádza na mieste bývalého sídla spoločnosti Hewlett Packard. Ako už aj CEO spoločnosti niekoľkokrát avizoval, práce by mali byť dokončené v roku 2016. Ide o pomerne šibeničný termín, no vzhľadom na súčasný progress to je možné. Presvedčte sa sami.

Budova rastie ako z vody

Pamätáme si časy (približne rok dozadu), kedy sme vám prinášali správy o tom, ako začali práce na Apple Campuse 2. Vtedy sme ešte ani nepredpokladali, že takto za rok vám už budeme oznamovať, že základy sú postavené a momentálne sa pracuje na jednotlivých podlažiach či obrovskej vstupnej bráne. Apple opäť raz dokázalo dať do kopy tím skvelých inžinierov a ľudí, ktorí nové sídlo stavajú a vďaka tomu to už dnes vyzerá, že Apple Campus 2 bude skutočne v roku 2016 stáť na svojom mieste.

Pokiaľ si pamätáte video z februára a pozriete si následujúce video, pravdepodobne si všimnete, že Apple dokázalo za mesiac postaviť vstupnú bránu (alebo aspoň jej základy). Pokiaľ to teda pôjde týmto smerom ďalej, čoksoro budú stáť aj ďalšie budovy okolo Campusu. Samotný dizajn je ohromujúci, vďaka čomu bude nové sídlo veľmi príjemným miestom!

Zdroj: appleinsider.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk