Apple nechce „prdiace“ aplikácie na Apple Watch!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Pokiaľ ste sa tešili na to, že akonáhle zapnete Apple Watch a stiahnete si vašu obľúbenú prdiacu aplikáciu, s ktorou si budete môcť robiť srandu zo svojich známych, priateľov či náhodných okoloidúcich, pravdepodobne vás sklameme. Apple totiž tieto zvukové efekty v Apple Watch zásadne odmieta a ako napísal jednému z vývojárov, v Apple Watch podobné aplikácie neakceptuje.

Neprešla schvaľovacím procesom

Na svete sa objavila jedna veľmi zaujímavá a zábavná aféra s istým vývojárom, ktorému sa nepodarilo dostať do internetového obchodu Watch App Store so svojou prdiacou aplikáciou, keďže neprešla cez Apple schvaľovací proces. Môžme teda predpokladať, že to nebola posledná aplikácia, ktorá so svojími prdmi na Apple Watch nepríde. Apple si to jednoducho neželá. A dôvod? Ten zatiaľ nepoznáme ale môžme sa domnievať, že to je kvôli (napríklad) exkluzivite hodiniek.

Predsa len nejde o hračku pre malé deti a každý jeden majiteľ by ich mal brať tak trochu vážne. Možno sa spoločnosti zdalo, že prdiace hodinky sú pre ňu príliš dehonestujúce a tak sa rozhodla stopnúť podobnú aplikáciu. Možno však v aplikácií bola chyba alebo nevyhovovala používateľskému rozhraniu hodiniek a tak sa spoločnosť rozhodla, že do internetového obchodu Watch Store nepôjde. Ako to teda celé dopadne uvidíme až v najbližších dňoch, kedy sa (možno) začnú ozývať aj iní vývojári s tým, že im Apple ich prdiacu aplikáciu do obchodu nepustil!

Apple Watch a fart - svetapple.sk

Apple Watch a fart – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk