Apple ovládlo čínsky trh!

0
Apple, Steve Jobs - svetapple.sk

Apple predstavil väčšie displeje na svojom iPhone a tak bolo okamžite jasné, že sa to časom ukáže aj na predajných výsledkoch v Číne, kde podobné uhlopriečky doslova dominujú. Podľa istej analytickej spoločnosti Apple si so svojim iPhonom okamčite získalo čínsky trh a predbehlo výrobcov ako je Xiaomi či Samsung!

Apple je v Číne na prvom mieste!

Istá analytická spoločnosť sa rozhodla, že zverejní výsledky, ktoré získala prieskumom na čínskom trhu. Podľa jej informácií sa stala Čína pre Apple veľmi dôležitým trhom, keďže sa tu nové iPhony predávali naozaj vo veľkom, za čo sa môžu poďakovať predovšetkým väčším displejom. Podľa tejto analytickej spoločnosti sa tým pádom stala Čína pre Apple doslova kľúčovým trhom, keďže z celkových predajov týchto zariadení sa predalo až 36% V Číne. Oproti 24% v Amerike je tu teda naozajstný rozdiel a Apple sa bude musieť aj naďalej prispôsobovať tomuto trhu. Práve preto začal napríklad s otváraním svojich kamenných predajní v tejto krajine.

iPhone 2G vs. iPhone 6 Plus - svetapple.sk

iPhone 2G vs. iPhone 6 Plus – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk