Apple vydal 3. beta verziu iOS 9 pre verejnosť!

0
iOS 9 - svetapple.sk

Tak ako vydala spoločnosť Apple 5. beta verziu iOS 9 pre vývojárov, tak sme sa počas dnešného dňa dočkali aj 3. beta verzie iOS 9 pre samotných používateľov, ktorí sa do programu testovania zapojili dobrovoľne. Aj keď sme 3. betu zatiaľ nemali nainštalovanú, môžeme predpokladať, že Apple ju od 5. bety pre vývojárov príliš nezmenilo (pokiaľ vôbec). Predošlé dve bety boli taktiež totožné s verziami pre vývojárov.

iOS 9 public beta 3

Pokiaľ si chceš aj ty vyskúšať 3 beta verziu iOS 9, doposiaľ si nemal lepšiu možnosť. Už totiž nemusíš obchádzať UDID ale stačí ísť na oficiálne stránky Apple, zaregistrovať sa do programu pre verejné testovanie a Apple ti samo poskytne aktualizáciu na 3. betu. Musíš však zniesť riziká beta testovania, medzi ktoré môže patriť napríklad horšia stabilita systému, chyby či slabšia výdrž batérie.

iOS 9 - Svetapple.sk

iOS 9 – Svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk