Beats by Dr.Dre má v Apple Online Store novú sekciu.

0

Len prednedávnom odkúpilo Apple hudobného giganta Beats. Dnes táto akvizícia prináša prvé kroky, ktorými sa Apple pokúsi pozdvihnúť predaje jedných z najúspešnejších sluchátok a hudobného príslušenstva na svete.

Nová sekcia

Nová sekcia sa objavila v Apple Online Store v časti, ktorá je venovaná príslušenstvu. Sekciu s názvom Beats by Dr. Dre nájdeme medzi Všetky Doplnky a Doplnky Apple. Apple chce tak podporiť predaj výrobkov firmy, ktorú len prednedávnom odkúpil za horibilnú čiastku (3 miliardy USD). Beats už mal predtým svoje miesto v Apple Online Store, no doposiaľ mu nebola venovaná takáto pozornosť. Taktiež boli používane napríklad v obchodoch Apple Store ako testovacie sluchadlá dodávané k iPodom a dali sa v nich aj zakúpiť.

beatsbydre

Nová sekcia venovaná práve Beats – svetapple.sk

K prvému augustu tak bol zrušený internetový obchod Beats a nový zákazníci sú odkázaný na ten, ktorý ponúka Apple.

beatsimage

Beats stálo Apple neuveriteľné tri miliardy Amerických dolárov – svetapple.sk

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk