Beats Music patrí medzi Apple Apps!

0

Netrvalo dlho, a to, čo množstvo analytikov predpokladalo sa stalo skutočnosťou. Apple začína postupne zaraďovať značky Beats do svojich kruhov, a tým podporovať jej predaje. Najnovším počinom po vlastnej sekcií v Apple Online Store je zaradenie mobilnej aplikácie Beats Music medzi Apple Apps!

Beats Music patrí do rodiny!

Aplikácia Beats Music bola súčasťou najväčšej akvizície v histórií Applu. Na to, aby na ňu jednoducho upútal pozornosť, či pozdvihol predaje jedných z najpredávanejších slúchadiel na svete, ju zaradil medzi svoje aplikácie, kde zaraďuje napríklad balíčky iWork či iLife. Vedľa aplikácie je napísaný aj jednoduchý stručný popis, v ktorom sa píše: „Počúvajte hudbu, ktorá je pre vás vždy tou pravou“.

App-Store-Beats-by-Dre

Nová položka v Apple Apps – svetapple.sk

Presmerovanie

Prednedávnom sme vás informovali aj o tom, že na Apple Online Store sa objavila nová sekcia, ktorá je celkovo venovaná Produktom Beats. Pokiaľ si chcete zakúpiť slúchadlá na „starej“ webovej lokalite beatsbydre.com, budete automaticky presmerovaný na oficiálny Apple Online Store, práve do sekcie venovanej Beats!

beatsbydre

Nová sekcia v Apple Online Store – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk