iOS 8.3 beta 4!

0
iOS 8 -svetapple.sk

Spoločnosť Apple vydala ďalšiu beta verziu updatu mobilného operačného systému iOS 8, ktorá zlepšuje optimalizáciu a stabilitu. Apple taktiež vydalo iOS 8.3 Public beta 2, čo je verzia určená pre bežných používateľov. Žiaľ títo používatelia si ju zvyčajne nemôžu nainštalovať, pretože Apple ju sprístupnilo len malej skupine ľudí.

iOS 8.3 beta 4

Spoločnosť Apple vydala v poradí už štvrtú beta verziu mobilného operačného systému iOS vo verzií 8.3. Táto betaverzia opäť raz zlepšuje stabilitu na starších zariadeniach a zlepšuje optimalizáciu. Jedna z mála zmien, ktoré sme zatiaľ stihli nájsť a odpozorovať je, že z iCloud Photo Libary opäť zmizol štítok „beta“, ktorý už bol v minulosti odstránený a následne pridaný. Nevieme teda, prečo to Apple robí, no zrejme si chce byť isté, že iCloud Photo Libary nebude spôsobovať žiadne problémy.

Okrem 4. beta verzie iOS 8.3 vyšla aj druhá beta verzia iOS 8.3 určená pre verejnosť. Táto verzia je taktiež vylepšená o opravy chýb na rozdiel od tej predošlej. Žiaľ presné zmeny vám v súčasnosti nevieme povedať vzhľadom na to, že betu nemáme. Apple totiž veľmi zvláštne určuje, kto si ju bude môcť vyskúšať a kto naopak nie. Na svojich stránkach sa len niektorým zobrazí možnosť testovania najnovšieho softwaru.

iOS 8.3 beta - svetapple.sk

iOS 8.3 beta – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk