iOS 8 je už na 60% zariadení!

0
iOS 8 -svetapple.sk

Počas posledných dvoch mesiacov sme vás pravidelne informovali o tom, že iOS 8 nevyštartoval práve tou správnou nohou, čo sa podpísalo aj pod „neúspech“ sťahovania. Počas posledných dní sa však veľa zmenilo a hlavne prišla nová aktualizácia, ktorá zlepšila stabilitu na starších zariadeniach a dnes sa už iOS 8 môže pýšiť tým, že je nainštalovaný na 60% iPhonov, iPadov či iPodov Touch!

Nie je to veľa, no je to lepšie

Novinky, ktoré nový mobilný operačný systém priniesol nemuseli ponúknuť používateľom tak veľa, že by ich zaujali. Dokonca pre niektorých sa mohli zdať doslova nepotrebné, a tak inštaláciu iOS 8 totálne odignorovali. Pokiaľ však šlo o používateľov starších zariadení, pravdepodobne urobili dobre, keďže stabilita na nich nebola zo začiatku vôbec taká dobrá, ako v prípade iPhonu 6 či 6 Plus, čo je samozrejme logické. Časom však prišli prvé aktualizácie, medzi ktoré patrí aj tá posledná iOS 8.1.1, ktorá je zameraná predovšetkým na staršie zariadenia, čo sa podpísalo aj pod súčasnými číslami. iOS 8 je totiž nainštalovaný už na 60% zariadeniach, čo je výrazne lepšie, ako to bolo pred niekoľkými týždňami. iOS 7 potom nájdeme na 35% zariadení a staršie iOS na 5%.

ččč

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk