iOS 9 už dnes! Dostupný pravdepodobne od 19:00

0
titulná fotografia

Je to tu. Na dnešný deň čakajú skoro všetci nadšenci, priaznivci či používatelia Apple! Dnes bude vydaná nová verzia operačného systému s názvom iOS 9. Tento týždeň sa veľa špekulovalo o čase, kedy bude operačný systém vydaný a mnohí z Vás nám písali, kedy bude dostupný všetkým….Našli sme odpoveď.

17:00

Server iphonehacks informoval o čase 17:00. Apple vydal iOS 8.4 o 8:00 PST, to znamená o 17:00 nášho času. Aktualizácia iOS 8.4 síce obsahovala novinku Apple Music, ale nejednalo sa o tak  veľký a významný update, ako iOS 9, preto si myslíme, že iOS 9 príde o 10:00 PST, to znamená o 19:00 nášho času.

19:00

História tohto času sa traduje už od roku 2010 a týka sa takmer všetkých aktualizácií iOS. Navyše v tomto čase Apple organizuje všetky svoje konferencie, napríklad aj nedávnu Apple Keynote, ktorá sa konala 09.09.2015 o 10:00 PST, takže v našom časovom pásme o 19:00.

 

Podľa tohto údaju, ktorý prináša server Time and Date sa dá jednoducho určiť čas pre ostatné časové pásma.

Časové pásma pre vydanie iOS 9 - SvetApple.sk

Časové pásma pre vydanie iOS 9 – SvetApple.sk

Kompatibilita zariadení s iOS 9 :

Kompatibilita zariadení s iOS 9  - SvetApple.sk

Kompatibilita zariadení s iOS 9 – SvetApple.sk

 

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk