Neuveriteľné, koľko na Ebay pýtajú za Apple Pencil!

0

To, že Apple produkty bývajú častokrát už od výroby veľmi nedostupné vieme. Taktiež vieme, že sú nedostupné aj po stránke ceny. Konkurencia väčšinou ponúka viac za menej, no to už je iná debata. Apple Pencil určite nepatrí medzi najlacnejšie stylusy na trhu. To ale neznamená, že ju nikto nechce. Je o ňu obrovský záujem a uvedomujú si to aj predajcovia na eBay. Ceny, ktoré za ňu pýtajú sú až neuveriteľne vysoké!

Apple Pencil ako nedostupný tovar

Apple Pencil je pravdepodobne populárnejšia ako čakalo aj samotné Apple a tak teraz spoločnosť bojuje s nedostatkom vyrobených kusov, ktoré sa snaží čo najrýchlejšie distribuovať priamo svojim zákazníkom. To medzitým využívajú predajcovia na eBay, ktorí sa nejakým spôsobom stihli k Apple Pencil dostať, no pod vidinou zisku ju veľmi radi predajú.

Pýtajú čiastky, ktoré prevyšujú kúpnu cenu až 4-5x. Rozprávame sa tu o 400-500$ za kus, čo je skutočne veľa. Najmä ak si vezmeme do úvahy, že na to, aby sme mohli ceruzku vyskúšať stačí počkať zopár dní či týždňov.

Apple Pencil se na eBay prodává až 3-krát dráž

Zdroj: appadvice.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk