Nico Gerard ukázal spôsob ako urobiť z Apple Watch klasické hodinky!

0
Nico Gerard - svetapple.sk

Vďaka inteligentným zariadeniam sme sa dostali do doby, kedy je inteligentné aj to, čo nosí množstvo z nás na svojom zápästí. Už aj Apple stihlo predstaviť svoje inteligentné hodinky Apple Watch a tie so sebou priniesli aj veľké množstvo príslušenstva, ktoré teraz ponúkajú výrobcovia a startupy z celého sveta. Veľmi zaujímavé príslušenstvo však priniesol aj Nico Gerard, ktorý svojim spôsobom spojil dva svety do jedného a predstavil luxusné dvoj-hodinky z kolekcie Pinnacle Collection, ktoré ponúkajú ako švajčiarske hodinky tak aj Apple Watch!

Pinnacle Collection

Úplne nová kolekcia od Nica Gerarda prinesie skutočným fajnšmekrom, ktorí sú aj dostatočne finančne zahojení skutočný luxus a spojenie dvoch svetov pomocou jedného náramka. Úplne nové hodinky totiž na jednej strane ponúkajú kvalitný švajčiarsky ciferník a na strane druhej potom americkú hi-tech technológiu, ktorá slúži viacmenej ako druhý displej iPhonu. Správny nadšenec si tu teda nájde presne to, čo hľadá. Dostane klasické ale aj moderné hodinky a to všetko v spojení jedného náramku, kedy stačí hodinky len otočiť.

Pokiaľ si si myslel, že si takéto hodinky kúpiš len tak, pravdepodobne ťa sklameme. Základná kolekcia vyrobená z nehrdzavejúcej ocele totiž stojí 9 300$. Pokiaľ ti to však nebude stačiť a na svojej ruke budeš chcieť mať nadrahší model vyrobený z 18-karátového zlata, zaplatíš si 112 000$. Tu by sa však mal už aj veľmi bohatý človek zamyslieť nad tým, či si radšej nekúpi S-kový mercedes alebo rovno menší rodinný dom poprípade luxusný byt.

Nico Gerard Pinnacle Collection - svetapple.sk

Nico Gerard Pinnacle Collection – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk