Pozri si skvelú recenziu Apple Pencil!

0
apple-pencil-recenzia-video---titulná-fotografia---SvetApple

Spoločnosť Apple predstavila pred pár mesiacmi produkt, pri ktorom sa pravdepodobne Steve Jobs obracal v hrobe. Predstavila stylus, proti ktorému celé roky bojoval. Ako už ale všetci vieme, takýto stylus by možno aj sám prijal. Neslúži na ovládanie systému ale vyslovene ako pomôcka dizajnérom, architektom či grafikom, ktorý chcú niečo nakresliť na obrovskej ploche iPadu. Pozri si jeho video recenziu!

Apple Pencil

Pokiaľ ťa ceruzka Apple Pencil dostatočne zaujala, pravdepodobne ťa momentálne zaujíma každá jedna informácia, ktorá sa dostane na internet. Povedzme si však pravdu, najlepšie sa predsa pozerá na video, a keďže sme jedno naozaj vydarené a premakané na YouTube našli, prinášame ti ho. Želáme ti príjemné sledovanie!

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk