Pozrite si niekoľko dokovacích staníc pre Apple Watch!

0

Hodinky Apple Watch určite zaujali celý svet svojou jedinečnosťou. Nie sú totiž klasickými inteligentnými hodinkami za 200$. Patria do úplne inej triedy, ktorú by sme mali nazvať ako prémiová. Áno, možno neponúkajú toľko „vymožeností“, ako napríklad konkurencia od Samsungu či LG, no na úkor toho ponúkajú neskutočnú eleganciu a dizajn, spojený s prémiovými materiálmi. Preto si zaslúžia aj slušné miesto. Poďte sa s nami pozrieť na niekoľko jednoduchých dizajnových riešení pre dobíjanie hodiniek!

Rest Composure Dock

Zaujímavé riešenie nám prináša firma Rest. Tá totiž nevyužila pre Jablkovú spoločnosť veľmi obľúbený hliník, ale naopak, klasický prírodný materiál. Áno, jedná sa o kvalitné  drevo, ktoré je samozrejme ošetrené. Vo vnútri potom nájdete krúžok, a teda miesto kde osadíte Magsafe (bezdrôtový nabíjač). Hodinky si už len elegantne položíte a musíme povedať, že kombinácia dreva a zlata je naozaj vynikajúca. Cena tejto dokovacej stanice bude stanovená na 79 $.

ddddddddd

DockCase

Na trhu je veľmi veľa spoločností, ktoré podobné dokovacie stanice vyrábajú. Je teda jasné, že pre Apple Watch bude dostupných omnoho viacej „stojančekov“ ako len jeden jediný. Dôkazom sú aj dnes ukázané produkty, ktoré sú navrhnuté ešte skôr, ako samotné hodinky vstúpili na trh. DockCase išiel podobnou cestou ako Rest. Taktiež ponúkol stanicu vyrobenú z dreva, do ktorej len jednoducho zasuniete MagSafe, no tentokrát nebudú hodinky ležať ale budú posadené povýške. Taktiež veľmi zaujímavé riešenie. Jeho cena by sa mala pohybovať okolo 60-80 $

d

 

 

HEDock

No a konečne tu máme aj hliník! Spoločnosť HEDock sa totiž rozhodla použiť hádam najobľúbenejší materiál, aký kedy Apple používalo a to hliník. Práve z toho je vyrobená konštrukcia ich elegantného a zároveň jednoducho riešeného stojančeka. Tých, ktorých zauja,l však určite poteší aj cena. Tá je totiž stanovená „len“ na 29 $, čo je výrazne menej ako v prípade konkurencie!

ddd

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk