Siri, „prdni“!

0
Siri - svetpple.sk

Všetky inteligentné zariadenia, ktoré sú na trhu sa pokúšajú v rôznych aspektoch čo najhodnovernejšie napodobniť nás, ľudí majú jeden veľký problém. Chýba im prirodzenosť. Nedokážu jednoducho všetko to, čo my ľudia a tak sa z múdrych telefónov či počítačov stávajú „len stroje“. Možno by si už ani nebol povedal, že nejaké iOS zariadenie bude vedieť prdieť, keďže Apple zakazuje aplikácie s touto tématikou na Apple Watch, avšak vie to hlasová asistentka Siri, ktorá si „prdne“, kedy len chceš!

Siri, prdni!

Samozrejme, keby si toto povedal Siri, odpoveďou by bolo asi niečo typu „I don’t understand.“ Siri síce vie odpovedať asi na všetko, no zatiaľ nevie po slovensky, a práve preto musíš povel zadať pekne po anglicky. Na to, aby ti Siri skutočne vypustila zvuk plynu, ktorý vychádza z ľudí, ju musíš poprosiť týmto hlasovým povelom „Play the sound of farts.“ Siri následne pustí album Comedy Farts, ktorý cez internet vyhľadá v iTunes a konkrétne vyberie skladbu s názvom „Long Succession of Many Farts.“ Pokiaľ Siri rozkážeš s o čosi jednoduchším rozkazom „Play sounds of farts“, Siri spustí jednoduchší zvuk. Pokiaľ si si myslel, že technológia nie je ľudská, Siri ti ukáže opak!

Siri - svetapple.sk

Siri – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk