Spaceship – ultimátna stavba rastie ako z vody

0
Apple Campus 2 - svetapple.sk

Len pred pár dňami sme vám priniesli fotografie, ktoré zverejnilo samotné Apple. Znázorňujú súčasne práce na Apple Campuse 2, inými označovanom aj ako Spaceship. Dnes prichádza video, ktoré odhaľuje omnoho viac ako len fotografie a my musíme povedať, že sa stavba buduje naozaj veľmi rýchlo!

Spaceship

Či sa jedná o produkty, služby alebo budovy, ktoré nejakým spôsobom súvisia so spoločnosťou Apple, vždy sú dotiahnuté do konca a je na nich dokonalo vystihnutý každý jeden detail. Apple Spaceship nie je výnimkou a podľa prvých renderov tejto naozaj ultimátnej stavby má vyzerať naozaj skvele. Dnes už sú práce na jej stavbe v značnom pokroku a budova sa začína „rysovať“ aj zvnútra. Zdá sa teda, minimálne podľa videa, že všetko ide podľa pôvodného plánu a budova bude dokončená do konca budúceho roka, kedy by sa mala dočkať aj veľkého otvorenia.

Netreba však zabudnúť ani na to, že okrem hlavného „Spaceshipu“ sa budú v celom komplexe nachádzať aj iné budovu a jedna z nich bude mať dokonca v čase otvorenia až neuveriteľných 100 rokov!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk