5 aplikácii, ktoré sú práve teraz zadarmo

0
AppStore-Svetapple.sk

V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Reverse Video And Have Fun

Náš dnešný rebríček začneme skvelou videoaplikáciaou Reverse Video And Have Fun. Reverse Video And Have Fun  je aplikácia, ktorá ti ponúkne možnosť otočiť tvoje videá tak aby išli odzadu dopredu a samozrejme ponúka aj ďalšie úpravy.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Reverse Video And Have Fun – Nishant Patel

Pôvodná cena: 0.99€

2. Colorbs

Druhá aplikácia v našom rebríčku sa veľmi podobá známej hre Tetris. V hre Colorbs ide o správne poukladanie guličiek tak, aby sa následne ničili a dávali ti body. Veľmi jednoduchá hra určite ťa bude veľmi baviť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Colorbs – One Minute Games

Pôvodná cena: 1.99€

3. Pumped BMX 2

Opäť tu máme niečo pre milovníkov extrémnych športov. Hra Pumped BMX 2 ti ponúkne veľa levelov, ktorý každý je niečim ťažší. Môžeš si meniť svoj bicykel alebo svojho jazdca podľa toho, ktorý sa ti bude páčiť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pumped BMX 2 – Yeah Us!

Pôvodná cena: 3.99€

4. Royal Defense HD

Royal Defense HD je veľmi jednoduchá, ale zábavná hra na dlhé chvíle. V hre sa snažíš pomocou rôznych diel a zbraní zabrániť nepriateľovi dostať sa do tvojho hradu. Tak si ju stiahni a vyskúšaj sám.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Royal Defense Saga – 8Floor

Pôvodná cena: 2.99€

5. Mayhem!

Posledná hra v našom rebríčku je veľmi jednoduchá ale aj tak zábavná. Hra Mayhem! je skvelá 2D arkáda kde sa snažíš so svojim vojakom nazbierať peniaze a popritom sa snažíš vyhnúť nepriateľským delám, ktoré na teba strieľajú.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Mayhem! – James Bolton

Pôvodná cena: 0.99€

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk