5 aplikácií, ktoré sú teraz zadarmo

0
AppStore-Svetapple.sk

V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1.  Telepaste

Náš rebríček začneme s jednou zaujímavou a užitočnou aplikáciou. Aplikácia  Telepaste ti umožní posielať obsah schránky medzi zariadeniami cez QR kód. Nie je potrebné žiadne prepojenie. Možno bude táto aplikácia práve pre teba.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Telepaste – Jinghan Wang

Pôvodná cena: 0.99€

2. Word-2-Text Converter

Druhá aplikácia v našom rebríčku je tiež veľmi užitočná. Aplikácia Word-2-Text Converter ti dá možnosť previesť Word dokumenty na textové dokumenty do tvojho iOS zariadenia.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Word-2-Text Converter – Infovole

Pôvodná cena: 1.99€

3. AcePlayer

AcePlayer je aplikácia, ktorá sa ti určite bude páčiť. Táto aplikácia je veľmi pekne spracovaná a prehľadná. Aplikácia ti dá do tvojho iOS zariadenia skvelý multimediálny prehrávač.

iPhone Screenshot 5iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: AcePlayer – Ranysoft

Pôvodná cena: 9.99€

4. XnShape

Ak chceš dať svojim fotkám úplne iný a zaujímavý vzhľad tak táto aplikácia sa ti bude určite páčiť. Aplikácia XnShape ti ponúkne možnosť rôzne upravovať tvoje fotky napríklad pomocou písmen a podobne.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: XnShape – pierre gougelet

Pôvodná cena: 0.99€

5. Layered

Tak a posledná aplikácia je ďalší skvelý foto editor a zároveň aj video editor. Aplikácia Layered ti ponúkne môžnosť rôzne upraviť fotky alebo videá pomocou mnohých filtrov, nálepiek a podobne. Tieto fotky alebo videá môžeš následne zdieľať aj na sociálnych sieťach.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu:

Pôvodná cena: 1.99€

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk