Čísla Instagramu sú skoro neuveriteľné!

0
instagram-Svetapple.sk

Pokiaľ patríš medzi milovníkov sociálnych sieti, určite ti neuniklo, že na svete existuje aj taká, ktorá je určená predovšetkým na vešanie fotiek zo všedného života používateľov. Volá sa Instagram a v súčasnosti ju vlastní Facebook, pričom je veľmi populárna. Veď bodaj by nebola. Funguje na nej vyše 400 000 000 používateľov a denne sa zavesí 80 000 000 fotiek. Neuveriteľné! 

Čísla

Instagram sa vo svete sociálnych sietí rozšíril pomerne rýchlo a v roku 2012 bol odpredaný spoločnosti Facebook za neuveriteľnú miliardu amerických dolárov. Takáto ponuka sa jednoducho neodmieta a jeho vývojári si navyše nárokovali, aby mohli na vývoj sociálnej siete dozerať a schvaľovať prípadné zmeny. Jednoducho skvelý biznis. To akou rýchlosťou sa však Instagram rozširuje je obdivuhodné.

Minulý rok sme zo začiatku evidovali okolo 200 000 000 užívateľov mesačne. O čosi neskôr to bolo 300 000 000 používateľov mesačne a dnešné čísla, ktoré spoločnosť prezradila na svojom blogu hovoria až o 400 000 000 používateľoch mesačne. Pokiaľ máš záujem pridať sa medzi nás, daj nám follow. Naša stránka má totiž  účet aj na tejto sociálnej sieti. Nájdeš ho tu!

Svetapple.sk je na Instagrame! - svetapple.sk

Svetapple.sk je na Instagrame! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk