Facebook Messenger prichádza na iPad!

0

Komunikačná aplikácia Messenger alebo lepšie povedané chat, zatiaľ dostupný len pre iPhone a iPod Touch konečne zavítala aj do iPadov!

Facebook Messenger 7.0

Facebook Messenger dostáva nový update 7.0 a s ním aj podporu iPadu. Na ňom sa nám po ľavej strane zobrazia staršie konverzácie a po pravej si môžme písať s našimi priateľmi. Podporované sú samozrejme samolepky, smajlíci a aj populárne tlačidlo „like“. Odosielať môžme hlasové správy, fotky aj videá. Pokiaľ teda používate Facebook hlavne ku konverzácii, bude pre vás update určite vítanou novinkou! Facebook Messenger spolu z jeho novou verziou 7.0 si môžte zadarmo stiahnuť tu.

182590-facebookmessengeripad2

Odosielanie samolepiek je samozrejmosťou aj pri verzii pre iPad! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk