Flappy Bird na inteligentných hodinkách? V pohode!

0
Flappy Bird na Motorolle 360 - svetapple.sk

Flappy Bird je jedna z najpopulárnejších hier za rok 2014. Jej úspech sa podpisuje pod jej náročnosť, no a od dnešného dňa si ju budete môcť zahrať aj na vašich inteligentných hodinkách s operačným systémom Android Wear! Je to možno bláznivé, no oficiálna verzia hry sa objavila aj na našich rukách!

Flappy Bird na Android Wear

Jednou z hlavných noviniek v modernom svete sú jednoznačne inteligentné hodinky, ktoré sa objavujú v ponuke takmer každého väčšieho výrobcu. Na tých, ktoré používajú operačný systém Android Wear si môžme zahrať legendárnu hru Flappy Bird. Stalo sa tak po tom, čo pôvodný tvorca súhlasil s tým, aby istý vývojár prerobil originálnu, mobilnú, verziu hry na inteligentné hodinky. Je teda možné, že k množstvu rozbitých smartfonov či tabletov sa pridá aj niekoľko rozbitých inteligentných hodiniek, ktoré ich používatelia jednoducho hodia o zem z čistej zúrivosti!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk