Game of Thrones od Telltale je už na ceste!

0

Nová herná séria, ktorá by sa mala niesť v duchu legendárneho The Walking Dead či The Wolf Among us by to mala stihnúť ešte do konca roka 2014. Malo by ísť konkrétne o Game of Thrones, ktorá by bola rozdelená na niekoľko sérií rovnako ako v jednom z najsledovanejších televíznych seriálov súčasnosti, či knihy!

Zatiaľ veľa nevieme

Aj napriek tomu, že už o hre vieme a rovnako vieme aj to, v akom duchu sa asi bude niesť, stále o nej nemáme príliš veľa informácií. Vieme len to, že počítačová verzia by to mala stihnúť ešte do konca tohto roka a tú mobilnú iOS verziu by sme mali vidieť pravdepodobne, ako už býva zvykom, o niečo neskôr. Medzi zaujímavosti, ktoré už poznáme, patrí napríklad, že celá legendárna séria bude mať až 6 epizód  oproti súčasným piatim a päť hrateľných postáv, ktoré budú pochádzať z jedného rodu. Ich (vaše) rozhodnutia budú mať veľký vplyv na celú rodinu a jej budúcnosť. Prvý diel ponesie názov „Iron From Ice“. Toto sú zatiaľ všetky známe informácie o tejto hre.

Telltale-Game-of-Thrones

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk