iWork pre iCloud dostal aktualizáciu!

0

Množstvo používateľov iOS alebo iných jablkových zariadení ani nevie, že ich obľúbené programy alebo aplikácie, pomocou, ktorých môžu editovať, alebo vyvárať nové dokumenty prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, sú dostupné po prihlásení na www.icloud.com v „internetovej“ verzii. Tieto programy dnes dostali aktualizáciu a my sa môžme bližšie pozrieť na to, čo nám ponúkajú nové!  

8 nových jazykov

Rovnako, ako Siri a teda hlasový asistent, ktorého nájdeme v našom iPhone či iPade, nerozumie slovenčine, tak isto ani tieto aplikácie nerozumejú niektorým iným jazykom. Teda dnes už väčšine áno, no aj tie boli do iWorku pridávané postupne! Posledne sa podpory dočkalo celkovo 8 jazykov a to: arabčina, nemčina, francúzština, zjednodušená čínština, španielčina, brazílska portugalčina, japončina či hebrejčina.

Iné novinky

Samozrejme pridanie ôsmich jazykov nebolo všetko, čo nám Apple v poslednej aktualizácií ponúklo. Po novom môžte tiež premenovať dokument priamo v editore, pribudlo tu viac ako 50 nových druhov písma a dokonca schopnosť meniť veľkosť legendy pri grafoch.

No, na poslednej aktualizácií môžme vidieť, že Apple nepracuje len na nových zariadeniach ale nezanevrel ani na svoj balíček iWrok dostupný pore iCloud! 🙂

ii

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk