Jailbreak iOS 7.1.1 pre iPhone 5S?

0

V poslednej dobe sa množstvo hackerov pokúšalo zdolať najnovší iOS 7.1.1. Veľa krát sa to aj podarilo no neboli celkom funkčné. Najväčšie problémy však robil práve ten na iPhone 5S, ktorý má procesor so 64 bitovou architektúrou. Jeden z najlepších bol ten na iPhone 5C od hackera @ion1c. Hneď po ňom vyšiel jailbreak pre iPhone 4 od hackera @wincom.

Teraz nastal čas pre 5S, ktorý dal dokopy hacker so pseudonymom blue9057. Tento Jailbreak by mal byť plne kompatibilný s procesorom A7 a 64 bitovou architektúrou. Prácu hackera si môžete pozrieť na tomto videu kde je aj podrobne predvedené ako tento Jailbreak použiť.

Featured1

zdroj:muj-ipad.cz

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk