Prenosná verzia hry Minecraft dostane aktualizáciu!

0
Minecraft Pocked Edition - svetapple.sk

Jedna z najúspešnejších hier histórie Minecraft, dostáva pre svoju verziu na prenosných zariadeniach aktualizáciu. Prinesie množstvo noviniek!

Čo nám Minecraft ponúkne v najnovšej verzií?

Hra pre prenosné zariadenia bola veľmi orezaná a používateľom neponúkala ani zďaleka také možnosti ako verzia pre počítač. Mala značne menšie možnosti, a tak si ju hráč nemohol vychutnať naplno. V novej aktualizácií nám ponúkne napríklad neobmedzené svety, vďaka ktorým budete môcť svoje mestá rozostavať do nekonečnej diaľky. Ďalej sa dočkáme aj vylepšenia niektorých chýb, ktoré nám kazili celkový dojem z hry. Opravy sa dočkajú aj bugy, kvôli ktorým sa zvykla hra bezdôvodne vypínať na niektorých zariadeniach. Pokiaľ ste nedočkavý a hru pre mobilné zariadenia chcete vyskúšať už teraz, dá sa stiahnuť v akejsi Beta verzii, ktorú vývojári ponúkajú. Ak sa však chcete vyhnúť množstvu bugov, ktoré takáto Beta verzia obsahuje, odporúčame vám počkať na oficiálne zaradenie hry do obchodov App Store a Google Play.

Minecraft

Vďaka neobmedzeným svetom budeme môcť svoje mestá stavať do nekonečných možností. – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk