Procreate – podpora nového iPadu a Apple Pencil!

0

Pokiaľ pracuješ v oblasti dizajnu, poprípade rád kreslíš, navrhuješ a skicuješ, asi poznáš aj aplikáciu Procreate, ktorá ti presne tieto úkony umožňuje. Má to ale jeden háčik. Kreslenie prstom nie je kreslenie ceruzkou a predsa len v tom je nemalý háčik. Vývojári Procreate ale prišli na to, ako tento problém riešiť v novom update!

Podpora

Neprišli pri tom takmer na nič nové a len pridali podporu obrovského iPadu Pro, ktorý ponúka 12,9″ displej s obrovským rozlíšením. Taktiež aplikácia podporuje aj nový stylus Apple Pencil a dokáže s ním pracovať vo všetkých sklonoch či stlačeniach. Je to skvelé najmä pre tých, ktorý potrebujú svoje nápady preniesť do zariadenia rýchlo a môžu pri tom používať rôzne štetce vrstvy či iné pomôcky.

Navyše, všetky obrázky, ktoré najnovšie v Procreate vytvoríš budú môcť byť v prípade iPadu Pro v rozlíšení až 16K x 4K a v prípade menšieho iPadu Air 2. generácie 8K x 4K. Procreate len tak mimochodom používajú aj profesionálni dizajnéri, ktorí sú zamestnaní v automobilovom priemysle ale aj napríklad v spoločnosti Disney či Pixar!

Procreate
Procreate
Developer:
Price: 10,99 €+
  • Procreate Screenshot
  • Procreate Screenshot
  • Procreate Screenshot
  • Procreate Screenshot
  • Procreate Screenshot

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk