Apple Watch na Slovensku dostupné možno už v pondelok

0
Apple Watch - Svetapple.sk

Apple Watch sa pravdepodobne objavia na Slovensku už v pondelok 27. 4. 2015, aspoň to sľubuje slovenský operátor Telekom v odpočítavaní, ktoré sa zobrazuje priamo na stránke telekom.sk.

Ako to teda bude?

Slovenský Telekom sa totiž chystá ponúknuť úplne novú sekciu predaja, v ktorej nájdeme takzvané wearables, teda nositeľné produkty, medzi ktoré sa radí samozrejme tiež Apple Watch. Telekom tiež ukazuje Apple Watch priamo v sekcii wearables a odpočítava do začatia ich štartu. Otázne je, či štart v tomto prípade skutočne znamená začiatok predaja alebo len štart predobjednávok. Nech už je to akokoľvek, bude sa na 99 % jednať o prvého predajcu, ktorý začne oficiálne Apple Watch na Slovensku ponúkať. Bohužiaľ T-Mobile.cz v ponuke Apple Watch nemá a ani sa o nich nezmieňuje.

Apple Watch

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk