Ako je to s kapacitou iPhonu 5C oproti konkurencii?

0

Kapacita telefónu je veľmi dôležitá vec. Akú však majú telefóny skutočnú veľkosť ukladacieho priestoru ? Test iPhonu 5C proti konkurencií!

Kapacita

Je všeobecne známe, že všetky dnešné smartfóny so vstavanou kapacitou majú o pár gigabajtíkov menej ako píše výrobca. Hlavnou príčinou je operačný systém, ktorý je v niektorých prípadoch až príliš kapacitne veľký. Veď posúďte sami. Na obrázku je niekoľko smartfónov, ktoré majú základnú kapacitu 16Gb. Najmenší operačný systém má podľa obrázka iPhone 5C (3,4gb) naopak najviac kapacity zaberá Samsung Galaxy S4. Pri tomto telefóne padajú až rekordné čísla. Operačný systém má neskutočných osem gigabajtov.

Which-16GB

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk