Apple prestalo predávať iPhone 5S, iPhone 6 a iPhone 6 Plus vo farbe Champagne Gold!

0

Spoločnosť Apple len včera predstavila úplne nové iPhony 6S a iPhony 6S Plus. Nové zariadenia neponúkli len nové technológie, funkcie, neuveriteľný výkon či podstatne vylepšené fotoaparáty, ale aj úplne novú farebnú variantu Rose Gold, ktorú sme predpovedali ako jedni z prvých na svete. Apple urobil jednu zaujímavú zmenu pri starších zariadeniach.

iPhone 5S, iPhone 6 a iPhone 6 Plus bez zlatej

Keďže Apple určite chcelo podporiť predaje nového iPhonu, rozhodlo sa prestať vyrábať obľúbené zlaté varianty minuloročných iPhonov a tiež iPhonu 5S, ktorý ako jediný v ponuke ponúka 4″ displej. Hlavný dôvod, prečo Apple túto zmenu urobilo bol očividne ten, že takéto varianty boli vo svete obľúbené a pokiaľ by si ich chcel niekto kúpiť dnes musel by zájsť po nový iPhone. Momentálne je možné v zlatej a ružovo zlatej zakúpiť len iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Zaujímavý krok!

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.22.53

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk