Apple vyrobí rekordný počet iPhonov!

0

Podľa Wall Street Journal vyrobí Jablková spoločnosť do konca tohoto roku rekordné množstvo iPhonov 6. Plánuje vyrobiť až 70-80 miliónov kusov!

Rekordné množstvo iPhonov

Podľa Wall Street Journal, ktorý sa odvoláva na svoje zdroje, by malo Apple vyrobiť rekordné množstvo kusov pripravovaného iPhonu 6. V konečnom čísle majú byť zahrnuté obidve verzie s rozličnými veľkosťami displeja (4,7″a 5,5″). V porovnaní s minuloročnými číslami, kedy sa po boku iPhonu 5S objavil aj iPhone 5C ide o nárast približne 10 až 20 miliónov kusov (na 50-60 miliónov).

foxconn-2612c9ae1e3a4bbb9b3496890fa153dd66697f9b-s6-c30

Vo Foxconne sa má vyrobiť rekordné množstvo iPhonov – svetapple.sk

Z Androidu na iOS

Jedným z hlavných dôvodov masívneho nárastu v počte vyrobených kusov má byť aj to, že okrem fanúšikov alebo majiteľov súčasnej generácie iPhonu, na telefón prestúpi aj množstvo súčasných majiteľov alebo fanúšikov Androidu, práve kvôli väčšiemu displeju. Ten súčasný 4″ mal byť tŕňom v oku veľkej mase ľudí a tak s príchodom novej generácie a 4,7″ by mal Apple tento problém odstrániť.

iPhone-6-koncept-2

iPhone 6 má mať väčší displej. Hovorí sa o 4,7″ a dokonca až o 5,5″ – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk