Fantastický koncept iPhonu 7!

0
iPhone7-koncept---titulná-fotografia---SvetApple

iPhone 7 je v súčasnosti asi najočakávanejším smartfónom tohto roka. Jeho predstavenie je naplánované už klasicky na september a prvé kusy sa k nám možno dostanú tak, ako minulý rok už niekedy začiatkom októbra. Apple na novinke neustále pracuje a už teraz má niekoľko funkčných prototypov. Na novinku sa teda veľmi tešíme, avšak teraz si ukážeme niečo iné. Veľmi zaujímavý koncept iPhonu 7 bez postranných rámčekov, ktorý vytvorili chalani z YouTube kanálu TECHCONFIGURATIONS.

Fantastický koncept iPhonu 7!

Najnovší veľmi jednoduchý koncept sa zjavne inšpiroval falošným únikom z čínskych webových stránok, ktoré naznačovali, že ďalší iPhone možno prinesie displej od okraju ku okraju. Ako sa ale ukázalo, tieto snímky boli falošné a už nám tak nejako nedávalo zmysel pozastavovať sa nad predstavením takéhoto zariadenia. Niekto v tom ale zmysel videl a vytvoril naozaj podarený koncept iPhonu 7.

Na následujúcom videu nájdeš klasicky iPhone 7, ktorý sme mohli vidieť na únikoch, teda s inými pásikmi na zadnej strane ako má súčasný iPhone 6S. Každopádne celkovo sa veľké dizajnové zmeny nediali, a tak bude pravdepodobne budúca generácia veľmi podobná tej súčasnej. Na videu si môžeš pozrieť zaujímavý mix, už zrejme originálneho dizajnu iPhonu 7 a z prednej strany riešenia displeja, ktoré ušetrí miesto po stranách.

iPhone 7 - svetapple.sk

V Apple by si možno mohli uvedomiť, že doba sa posúva a nie každému je prítomnosť rámčekov okolo displeja práve pohodlná. Najmä nie, ak používa iPhone 6S Plus s priam obrovským displejom. V tomto prípade by sa naozaj hodilo čo najviac optimalizovať rámčeky pri ďalších generáciách tak, aby sme si zbytočne nenaťahovali prsty.

Na videu je toto riešenie zobrazené veľmi dobre a my musíme uznať, že aj iPhone s takýmto riešením vyzerá použiteľne. Myslíme si, že by Apple mohlo úplne v poriadku prejsť na takýto krok. Každopádne si myslíme, že na iPhone s menšími rámčekmi alebo rovno zaobleným displejom si budeme musieť počkať do budúceho roka. Tu sa už predpokladá príchod modelu 8 a nie 7S ako si v súčasnosti takmer všetci myslíme. Nevadí, veď uvidíme!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk