iOS 11 nesie prvky ovládania iPhonu 8!

0

Možno si bol aj ty prekvapený, že sa v iOS 11 nikde neobjavili žiadne zmienky o iPhone 8 čo je samozrejme logické, no v prípade Applu, ktorému unikne vždy skoro všetko až prekvapujúce. Na druhú stranu tu ale predsa len niečo mohlo byť, no naše pozorné oko si to nevšimlo a obávame sa, že si to musíme priznať. Najnovšie video poukazuje na 20 skrytých tajomstiev iOS 11, ktoré tu sú práve kvôli iPhonu 8. O čo konkrétne ide?

20 skrytých detailov

Ak je niekto pozorný všimne si detaily, ktoré skrátka normálny človek len tak nevidí. Chalani z EverythingApplePro sú toho jasným dôkazom, keďže nám ukázali niekoľko vecí, ktoré úplne tak nesedia s iOS 10 a vysvetlili nám, prečo tak sú v novom iOS 11. A samozrejme to nebola náhoda, pretože všetky tieto veci až dokonalo sedia k tajomnému iPhonu 8, ktorý prinesie trošku iný displej ako ten, na ktorý sme boli doteraz zvyknutí. Presne preto sa pohodlne usaď a vychutnaj si novinky, ktoré ťa budú onedlho čakať v tvojom budúcom iPhone!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk