iPhone 6 vs. brúska, kto asi vyhrá?

0
iPhone 6 vs. Brúska - svetapple.sk

iPhone 6 je najpopulárnejší a zároveň najpredávanejší smartfón sveta. Toto zariadenie je zároveň najdrahšie na trhu a práve preto by si ho mali majitelia čo najviac vážiť, pretože nie každý si to môže dovoliť! Ľudská hlúposť však nemá hraníc a na to aby sa človek presadil musí urobiť aj takúto vec. Kto asi vyhrá, iPhone 6 alebo brúska?

iPhone 6 vs. brúska

No, zdá sa, že #bendgate nestačil, a keď už utíchol a ohýbaním iPhonov sa človek moc neukáže, treba vymyslieť niečo, čo opäť prekvapí všetkých. Zaujímavý spôsob, ako na to, bol napríklad v minulom článku, kedy bol iPhone vhodený do vriacej „Coca-Coly“. Dnes však príchádza omnoho „kreatívnejší“ spôsob, kedy bol iPhone vystavený testu proti odolnosti voči brúske a každý asi vie, ako takýto test skončil. Život teda vyhasol ďalšiemu, tentokrát zlatému iPhonu 6, z ktorého sa mohol tešiť úplne niekto iný a mohol byť hlavne využitý omnoho rozumnejšie. Každopádne, chlapík, ktorý toto video urobil sa môže tešiť aspoň chvíľkovej popularite, keďže o tom píšu média po celom svete. My mu však odkazujeme, aby sa naučil zaujať iným spôsobom!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk