iPhone 6S, ďalší únik naznačuje pevnejšie telo

0
iPhone 6S - svetapple.sk

Spoločnosť Apple už o mesiac predstaví úplne nové iPhony 6S, ktoré okrem lepšieho hardvérového vybavenia prinesú pravdepodobne aj omnoho pevnejšie telo, ktoré v minulosti trpelo na náchylnosť pri ohýbaní. Používatelia si len sadli a iPhone sa v ich vrecku ohol, pričom vznikla kauza #bendgate, ktorá obletela celý svet ale nemala vplyv na predaje zariadenia. Najnovšie by sa mal iPhone podobnej afére vyhnúť, pretože jeho telo vydrží viac. Prezrádzajú to predovšetkým úniky.

Pevnejšie telo

Zahraničný server OneLeak sa nejakým počinom dostal k nákresom iPhonu 6S, ktoré veľa o tomto zariadení prezrádzajú. Prezrádzajú nám najmä to, že obe nové zariadenia priberú 0,2mm, čo bude mať na svedomí predovšetkým implantácia úplne nových technológií, medzi ktoré bude patriť napríklad Force Touch. V praxi to bude teda znamenať, že iPhone 6S bude hrubý 7,1mm (zo 6,9mm) a väčší model 6S Plus bude hrubý zase 7,3mm (zo 7,1mm). Na svedomí to bude mať okrem Force Touch aj pevnejšie telo, ktoré má zabrániť podobnej afére s ohýbaním, aká vznikla minulý rok.

Pokiaľ sa však obávaš, že ti väčšia hrúbka znechutí používanie tohto zariadenia, obávaš sa zbytočne. Rozdiel bude tak maličký, že bude doslova problém všimnúť si ho v praxi a oba iPhony budú pôsobiť svojou hrúbkou úplne rovnako ako pôsobili doteraz.

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk