iPhone zachránil život tým, že zastavil strelu z brokovnice!

0
iPhone a strela z brokovnice - svetapple.sk

Predstavte si, že sa dostanete do takej situácie, že sa zrazu dostanete pred hlaveň brokovnice, pri ktorej je neuveriteľne vysoká možnosť, že to bude to posledné, čo vo svojom živote uvidíte. Strela z nej by vás takmer určite zabila alebo by vám spôsobila minimálne veľmi vážne zranenia. Každopádne, pokiaľ máte šťastie, zachráni vám život prakticky váš iPhone, ktorý máte schovaný vo vrecku!

iPhone zachránil život

Tento naozaj kuriózny prípad sa odohral vo Veľkej Británii, kde mala obeť vo vrecku svoj zelený iPhone 5C zrovna vo chvíli, keď ju 19 ročný mladík strelil do miesta, kde sa iPhone nachádzal. Kto by bol povedal, že plastový iPhone dokáže zastaviť strelu z brokovnice, no ako sa ukázalo naozaj dokázal! Detektív, ktorý celý prípad vyšetroval uviedol, že išlo o pokus o vraždu a že je len zázrak, že obeť prežila. Zatiaľ nie je známe, o koho vlastne išlo a ani to, či to bol muž alebo žena (vlastne to ani nieje podstatné).

Dôležité je, že žije a že produkty Apple dokážu skutočne zachraňovať ľudské životy. Samozrejme netreba si kupovať iPhone kvôli tomu, aby vás ochránil pred strelou z brokovnice. Ak však budete mať svojim spôsobom neuveriteľné šťastie, možno vás útočník zasiahne práve do vrecka, kde sa nachádza a vy vyviaznete len z ľahkými zraneniami!

iPhone zachránil život pred brokovnicou! - svetapple.sk

iPhone zachránil život pred brokovnicou! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk