Jedine auto dokáže zničiť displej iPhonu 6!

0

Jedným z veľkých problémov, ktorými trpia súčasné smartfóny je ich krehkosť. Stačí jeden nevinný pád a na displeji máte „pavučinku“. V prípade iPhonu 6 však zrejme tento problém nenastane, kedže jeho sklo je naozaj nezničiteľné!

Displej iPhonu 6 = brutálna odolnosť

Je to tak. Už zrejme nebudeme musieť platiť nehorázne vysoké sumy za rozbitý displej nášho smartfónu. Ten v iPhone 6 nesie totižto štítok „brutálne odolný“ alebo lepšie povedané „nezničiteľný„. Prečo to tak presvedčivo hovoríme? Pozreli sme si totižto video, na ktorom je predný panel vystavený situáciám, na ktorých by sa za bežných okolností rozbil. Jedno z nich je napríklad zatĺkanie klinca či len také búchanie kladivom. Pri nich sa sklíčko iPhonu 6 nielenže nerozbilo, ono sa ani nepoškriabalo! Zatiaľ nie je známe z čoho ho jablková spoločnosť vyrobila. Predpokladá sa však, že ide práve o zafír, ktorý sa používa napríklad ako krycí materiál pre Touch ID alebo ako sklíčko fotoaparátu.

a04b5e908b1fc2db_bendy-iphone-6-screen.xxxlarge

Brutálne odolné sklíčko iPhonu 6!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk