Muži chceli predať ľadvinu aby si mohli kúpiť iPhone 6S

0

Tento svet je naozaj chorý. Na jednej strane je hladomor a bieda a na strane druhej býva často luxus a peniaze. V Číne, a teda v krajine, kde sa v súčasnosti vyrába každý jeden iPhone býva väčšina obyvateľstva chudobná a práve preto si hľadajú rôzne cesty na to, aby si mohli zaobstarať niečo, po čom tak veľmi túžia. Dvaja bratia si naposledy chceli nechať odoperovať ľadvinu aby si mohli kúpiť iPhone 6S. Tento plán im ale (našťastie) nevyšiel.

Ľadvina za iPhone

Ako nám ukazuje aj tento príbeh z Číny, Applu sa podarilo dostať svojich skalných fanúšikov do stavu, kedy je túžba silnejšia ako rozum. Ten, kto svoj iPhone chce si ho jednoducho kúpi a je mu naozaj jedno, akým spôsobom si naň zarobí peniaze. Bratia Wu Huang z Číny prišli preto s „revolučným“ nápadom, ktorý im mal priniesť dosť peňazí na to, aby si mohli takéto zariadenie kúpiť. Obchodovanie s orgánmi síce nie je legálne, ale pokiaľ ide o iPhone, prečo to nerisknúť, že?

Presne preto sa bratom podarilo objaviť špeciálneho agenta, ktorý obchodoval s ilegálnymi orgánmi. On im odporučil istú nemocnicu, kde by sa mali stretnúť. Už cestou tam si Wu uvedomil, že vymeniť ľadvinu za iPhone 6S je obrovská hlúposť a aj keď agentovi zaplatili, chcel si svoju ľadvinu nechať. Akonáhle vystúpili v nemocnici agent tu nebol, jednoducho ich oklamal a tak Wu zavolal políciu (keďže Huang si stále nechcel ľadvinu nechať ale Wu ho prehováral a jediná možná cesta, ako bratovi zabrániť v tak choro myslenom pláne bol hovor na políciu). Wu teda skončil v rukách polície a Huang ostal na slobode, kde zmizol a nikto ho doteraz neobjavil. Možno sa ti tento príbeh zdá ako pomerne bizarný ale ver či nie, podobné veci sa vo svete Apple jednoducho dejú!

iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

iPhone 6S „Rose Gold“ – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk