Na internete sa objavili fotky ružového iPhonu 6S!

0
iPhone 6S Rose Gold-svetapple.sk

Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple možno predstaví svoj nastávajúci model iPhonu 6S práve v ružovej „Rose Gold“ farbe. Dnes, len približne týždeň či dva po tejto správe prichádzajú od tajného zdroja fotografie, na ktorých sa objavuje prototyp tohto telefónu!

iPhone 6S Rose Gold

Našej redakcií sa podarilo získať dve fotografie, na ktorých sa nachádza ružový iPhone 6S. Celý dizajn je prakticky nezmenený a vyzerá presne tak ako súčasný iPhone 6. Teda až na jeden detail. Hovoríme o novej farebnej kombinácií, ktorá by mala byť kombináciou ružovej a zlatej s názvom „Rose Gold“ po vzore hodiniek Apple Watch. Na iPhone 6S však narozdiel od hodiniek nenájdeme skutočné, 18-karátové zlato ale len farbu tak, ako je tomu aj pri ostatných variantoch.

iPhone 6S Rose Gold-svetapple.sk

iPhone 6S Rose Gold-svetapple.sk

Na fotografiách však zrejme nieje skutočná, produkčná verzia budúceho iPhonu ale len jeho prototyp (ako uvádza zdroj). Na zadnej strane totiž nenachádzame štítky FCC a ani nápis iPhone čo túto informáciu len a len potvrdzuje. Mnohí by si možno mohli myslieť, že ide len o veľmi podarenú Čínsku maketu, tohto zariadenia, no podľa nášho názoru sa na vašich obrazovkách nachádza skutočne budúci iPhone (samozrejme za predpokladu, že sa ho Apple rozhodne vyrábať). Vyzerá totiž až moc skutočne a s iPhonom 6 je takmer zhodný.

Čo si myslíte vy? Budeme radi, ak nám váš názor na túto farbu napíšete do komentára! 🙂

iPhone 6S Rose Gold-svetapple.sk

iPhone 6S Rose Gold-svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk