Nová reklama na iPhone 5S

0

iPhone 5S je viacúčelové zariadenie,ktoré je vhodné aj na šport. Práve v tomto motte sa nesie reklama, ktorú jablková firma vypustila len prednedávnom.

Šport pomocou iPhone

Nová reklama, ktorá poukazuje na množstvo športových aktivít, ktoré môžete vďaka vášmu iPhone-u vykonávať. Názov reklamy je „Strenght“ teda sila, ktorá dokonalo vystihuje všetky športy vo videu. Nájdeme tu aj rôzne náramky a zariadenia druhých strán, ktoré sa pomocou jednoduchej konektivity pripoja na váš iPhone a vy si môžete robiť záznamy z vašich obľúbených aktivít. Okrem náramkov sú v reklame umiestnené aj aplikácie vďaka ktorým môžu fungovať.

Využívate aj vy váš iPhone napríklad na takéto aktivity ? 🙂

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk