Nová reklama na iPhone 6

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstaví už približne o mesiac úplne nový iPhone 6S. Revolučné zariadenie, ktoré presvedčí o kúpe predovšetkým kvôli fotoaparátu či technológii ForceTouch. Všetci sa naň už veľmi tešíme, avšak nedá nám ešte nenapísať o úplne novej reklame spoločnosti Apple, ktorá sa z posledných síl snaží spropagovať súčasnú, stávajúcu vlajkovú loď iPhone 6. iPhone fotí a natáča video výborne a Apple to vo svojom marketingu jednoducho spomína. Páči sa ti nová reklama? 

Ešte by sme asi chceli dodať, že pokiaľ máš aj ty nejaké pekné fotografie, zachytené na svoj iPhone 6, poprípade staršie modely, nehanbi sa a pokojne nám ich pošli na Zachytené Na iPhone. Všetky pekné fotky neskôr zverejníme!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk