Objavili sa fotografie dotykovej vrstvy iPhonu 6!

0

Kedže sa dátum vydania iPhonu 6 blíži stále viac, treba sa pripraviť na množstvo únikov rôznych dielcov. Jedným z takých môže byť aj tento, ktorý poukazuje na dotykový panel iPhonu 6!

Jedná sa o originálny diel alebo o Fake?

Túto otázku si kladú milióny potencionálnych majiteľov pri pohľade na nevydarené makety iPhonu 6. Pri dielcoch sa však už dostávame do fázy, kedy bývajú fake len tie menej pravdepodobné možnosti. Jednou z takých sú aj tieto fotografie dotykovej vrstvy nového iPhonu. Kedže podľa posledných dohadov mal byť predný panel nového iPhonu po rohoch zakrivený a kamera sa mala posunúť na úplne iné miesto je jasné, že tento diel obidve teórie vyvracia. Navyše sa však s teóriami objavili fotografie a neskôr aj video, zachytávajúce vysokú odolnosť tohto displeja. A tak môžme s vysokou pravdepodobnosťou povedať, že sa môže jednať o originálny diel a nové fotografie sú len zúfalý pokus nejakej spoločnosti či webu, zviditeľniť sa. (Čo sa im v podstate podarilo)

iPhone-6-touch iPhone-6-touch-panel-leak iPhone-6-Touch (1) iPhone-6-touch-panel

zdroj: nowhereelse.fr

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk