Odolnosť nového iPhonu je neuveriteľná, malá plocha (približne 28 cm2) znesie až 45kg!

0

Apple skutočne zmenilo materiál, z ktorého je vyrobený nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Ide o hliník série 7000, ktorý Apple používa napríklad pri hodinkách Apple Watch. V iných prípadoch sa tiež o tomto hliníku hovorí aj ako o leteckom durale, pretože sa vo veľkom používa práve v leteckom priemysle. To, že je tento materiál na úplne inej úrovni ako bol ten predošlý v iPhone 6 Plus, je na tomto videu okamžite jasné!

Nový test

Už sme tu mali testy, pri ktorých sme mohli vidieť, že iPhone 6S a iPhone 6S Plus znesú o čosi väčší tlak bez toho aby sa ohli, ako ich minuloční súrodenci, iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Apple tu použilo úplne iný, omnoho kvalitnejší a hlavne pevnejší materiál, vďaka čomu už nehrozí, že sa telefón ohne. Ako však na tom bude, pokiaľ sa naň položí váha, ktorá sa bude musieť rozložiť na maličkú plochu? To sa rozhodol preveriž Unbox Therapy a zistil, že telefón znesie skutočne veľa. Reálne poškodenie prichádza až niekde pri 60-70KG a to netreba zabúdať na to, na akú malú plochu bolo yaťaženie vyvíjané!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk