Problém s ohnutým iPhonom 6 Plus malo len 9 zákazníkov!

0

Apple v poslednej dobe čelí obrovskej mediálnej kritike, ktorá sa týka konkrétne jeho najnovšieho a zároveň najväčšieho iPhonu vôbec. Na internet sa totiž dostalo video, ako ho dokázal istý chlapík ohnúť doslova holými rukami, čo určite nespravilo dobrú reklamu Jablkovej spoločnosti. Dnes však prichádza do pozornosti oficiálna správa z Coupertinu, ktorá tvrdí, že problém vôbec nie je taký rozsiahly ako sa zdá. Do dnešnej doby totiž evidujú len 9 nespokojných zákazníkov, ktorým sa podarilo zariadenie ohnúť, čo je v porovnaní s niekoľkými miliónmi predaných kusov naozaj zanedbateľne číslo!

Vyjadrenie

Už niekoľko dní sa hovorí len o tom, že nové iPhony 6 Plus sa vo vreckách ohýbajú vo veľkom. Hádam na každom väčšom technologickom webe sa táto správa objavila a mali ste z nej pocit, akoby šlo o naozajstnú hrozbu. Nenechajte sa zmiasť. Samotný Apple totiž zatiaľ eviduje len 9 prípadov, kedy sa nový väčší iPhone ohol vo vrecku! pri počte niekoľkých miliónov vyrobených kusov ide o naozaj zanedbateľné číslo! Apple sa odvoláva na to, že nové iPhony sú naozaj kvalitne vyrobené a pri ich navrhovaní dizajnéri dbali aj na to, aby sa vám vo vrecku pri bežnom používaní len tak neohli. Veď ich šasi je vystužené titánom!

iphone-6-plus-bend-test

Istý muž ohol iPhone 6 Plus holými rukami! – svetapple.sk

Nafúknutá mediálna bublina!

Nás v redakcií rozhodne zaujala správa o tom, že nové iPhony sa dajú veľmi jednoducho ohnúť. Veď, kto by chcel vo svojom vrecku nosiť krivý iPhone? Spomenuli sme si však aj na staršie prípady z predošlej generácie, pri ktorých sa vyskytli taktiež sťažnosti, no vôbec ich nebolo toľko, aby sa z toho musela robiť taká „mediálna bublina“ len preto, že ide o Apple! Jednoducho. Apple je naozajstnou hrozbou pre konkurenciu. Mnohí majitelia Androidov výslovne nenávidia iOS, a tak hádžu špinu na Jablkové zariadenia a dokážu urobiť z komára somára. Preto sa nenechajte odradiť a určite nie ovplyvniť rečami, že nové iPhony sa ohýbajú. Pokiaľ totiž na ňom nebudete 18 hodín sedieť, nič sa mu nestane!

Apple-2014-iPhone-6-Plus-9-1280x853

Za veľkou fámou ohnutých displejov stoja vraj len média! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk