Prvý drop-test iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus

0

Nové iPhony už začali svoje predaje a niektorí hrdí majitelia sa už nevedia dočkať, ako si k zariadeniu doma sadnú a poriadne si ho prezrú. Iní tak už spravili a teraz chodia po ulici s tým, že každú minútu čistia displej a objavujú nové funkcie zariadenia. Nakoniec tu máme takých, ktorý svoj telefón kúpili za účelom nejakého testu. Je jedno či ide o rýchlostný test, o test vodeodolnosti, o test nových fotoaparátov. Skrátka ide o test a medzi test patrí aj odolnosť. Obstojí nový iPhone pred nárazom na zem?

iPhone 6S pád

Sem tam sa stane, že iPhone jednoducho spadne na zem a žiaľ ide o veľmi krehké zariadenie, čoho výsledkom je aj fakt, že praskne dotykové sklíčko, ktorého výmena stojí v servise asi toľko ako lepší telefón s Androidom. Ide o veľmi nepríjemnú situáciu, preto si zvyknú používatelia kúpiť na svoj nový iPhone aj ochranný obal. Čo sa však môže stať, pokiaľ obal ešte nemajú a iPhone už stihol spadnúť na zem poprípade je im nosenie obalu nepríjemné? To ti ukáže tento drop-test. My už len dodáme, že pri páde je vidno, že Apple predstavilo nový typ hliníku.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk