Simulácia iOS 8 na iPhone 6

0

To, že iPhone 6 má ponúknuť displej s uhlopriečkou 4,7″ vieme už dlhšiu dobu. Zamyslime sa však na tom, ako bude vyzerať len pred nedávnom predstavený iOS 8.

Väčšie ikony

Možno si mnohí hovoria, že pokiaľ bude mať nový iPhone väčší displej, automaticky sa naň zmestí aj viacej ikoniek. Mohli sme toho byť svedkami v prípade prechodu z iPhonu 4/4S na 5/5S,, kedy sa doň zmestilo o rad ikoniek viac no podľa všetkých informácií sa tak v 8.generácií inteligentného telefónu nestane. Údajne sa máme dočkať zväčšenia ikoniek pre jednoduchšie ovládanie. Správy sa však vzťahujú iba na verziu so 4,7″ displejom, a tak vo väčšej 5,5″ môžme s vysokou pravdepodobnosťou počítať s radom ikon navyše!

ios8-screenshot-3415990

Aj takto by mohlo vyzerať iOS 8 na väčšom 5,5″ displeji – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk